Çamaşır Asmak ! Yün ve Halı sermek Yasaklanmıştır.

Yün ve Halı sermek ! Yasaklanmıştır.

Kıymetli komşularımız, sitemiz genelinde genel görünümümüzü olumsuz yönde etkileyen konuların başında, balkonlarımızdan dışa doğru, askı aparatlı veya aparatsız şekilde çamaşır, halı, örtü vb. ürünlerin asılması  ve silkelenmesi konusunda gelen şikayetler ve yaptığımız tesbitler üzere, 19 Haziran 2021 Cumartesi güne gerçekleştirdiğimiz, 4. Olağan kongremizde gündeme alınmış ve tüm blok temsilcilerimiz tarafından yasaklanması hususunda oy birliği ile kabul edilmiştir.

Bezirganbahçe konutları sınırları içerisinde bina cephelerinden, pencerelerden, balkonlardan ve yangın merdivenlerinden çamaşır, halı, örtü asmak ve silkelemek yasaklanmıştır. 25.08.2021 tarihinden itibaren çamaşır, halı ve örtü asan komşularımız, yazılı ve sözlü olarak ikaz edilecektir. Balkonlarda bulunan dışa doğru sarkmış askı aparatların kaldırılması gerekmektedir. Kararlara uymayan komşularımız yazılı ve sözlü olarak ikaz edilecektir. 3. Uyarı gerektirmeksizin, eylemlerine devam eden komşularımıza, yarım aidat ceza işlemi uygulanması kararı alınmıştır.

Çamaşır Asmak ! Yasaklanmıştır.

Kıymetli komşularımız, sitemiz genelinde genel görünümümüzü olumsuz yönde etkileyen konuların başında, balkonlarımızdan dışa doğru, askı aparatlı veya aparatsız şekilde çamaşır, halı, örtü vb. ürünlerin asılması  ve silkelenmesi konusunda gelen şikayetler ve yaptığımız tesbitler üzere, 19 Haziran 2021 Cumartesi güne gerçekleştirdiğimiz, 4. Olağan kongremizde gündeme alınmış ve tüm blok temsilcilerimiz tarafından yasaklanması hususunda oy birliği ile kabul edilmiştir. Bezirganbahçe konutları sınırları içerisinde bina cephelerinden, pencerelerden, balkonlardan ve yangın merdivenlerinden çamaşır, halı, örtü asmak ve silkelemek yasaklanmıştır. 25.08.2021 tarihinden itibaren çamaşır, halı ve örtü asan komşularımız. Yazılı ve sözlü olarak ikaz edilecektir. Balkonlarda bulunan dışa doğru sarkmış askı aparatların kaldırılması gerekmektedir. Kararlara uymayan komşularımız yazılı ve sözlü olarak ikaz edilecektir. 3. Uyarı gerektirmeksizin, eylemlerine devam eden komşularımıza, yarım aidat ceza işlemi uygulanması kararı alınmıştır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.